Новини / Nachrichten

Літня практика студентів БДМУ в Університетській клініці м. Любек (Німеччина)

опубліковано 21 жовт. 2014 р., 00:40 Відділ міжнародних зв’язків ‎(Підрозділ БДМУ, Чернівці)‎

“Хто пасивно чекає- в кінці-кінців отримує бажане, але тільки те, що залишилось після тих, хто діяв енергічно”, -Авраам Лінкольн. Спираючись на дану думку, четверо студентів Буковинського державного медичного університету: Парастивюк Євгенія, Волинська Марія, Юрчишина Ольга та Варварич Ірина, вирішили не втрачати унікальної можливості і пройти двомісячну практику в Університетській клініці м. Любек, Німеччина (Universitätsklinikum Schleswig-Holstein in Lübeck).

Здавалось, що два місяці занять літом – це так довго, але ось вони вже залишились за плечима і хотілось би з великим задоволенням поділитись враженнями. Наша практика почалась просто чудово: місто Любек зустріло нас прекрасною погодою, а в аеропорту нас очікував професор Карл Фрідріх Клотц, виконавчий директор анестезіологічного відділення медичної клініки Медичного університету м. Любек, з яким ми швидко знайшли спільну мову.

Після першої зустрічі і ознайомчої екскурсії по університету і клінічним базам, ми приступили до виконання головного нашого завдання —отримання необхідних навичок під пильним керівництвом викладачів клініки. Нам надали можливість спостерігати за віртуозною роботою професорського складу і брати участь в проведенні маніпуляцій, починаючи з первинного прийому пацієнтів і закінчуючи хірургічними втручаннями. Лікарі приділяли велике значення також теоретичній частині, включаючи як анатомію людини, так і аналіз фармакологічних властивостей призначуваних препаратів.

Однак, наші враження про літню практику пов’язані не тільки з навчанням. Організація нашого вільного часу була дуже різносторонньою і насиченою.

Проходження літньої практики в Університетській клініці м. Любек (Німеччина)  подарувало незабутні враження, неоціненний досвід і нових друзів, за що ми безмірно вдячні Буковинському державному медичному університету, нашому ректору проф. Т.М. Бойчуку і відділу міжнародних зв’язків!

Подача заявок на 2015 рік

опубліковано 26 вер. 2014 р., 00:57 Відділ міжнародних зв’язків ‎(Підрозділ БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 26 вер. 2014 р., 00:59 ]

Студенти 4-5 курсу навчання нашого вишу мають прекрасну можливість взяти участь у програмі білатерального обміну між Буковинським державним медичним університетом та Університетом м. Любек, Німеччина і пройти літню практику в Університетській клініці м. Любек, тривалістю 6 тижнівОсновними критеріями відбору є: денна форма навчання, 4-5 курс, знання німецької мови (рівень В2) та середній бал не нижче 4.2. Учасникам надається стипендія та проживання. Бажаючі студенти, які відповідають вищевказаним критеріям можуть звертатись у відділ міжнародних зв’язків, маючи з собою ксерокопію всіх сторінок залікової книги, довідку з деканату про середній бал за весь період навчання, ксерокопію першої сторінки закордонного паспорту, написані німецькою мовою біографію, мотиваційний лист, (розмір 1 сторінка, одинарний інтервал, 14 шрифт), рекомендаційний лист щодо знання німецької мови та/або сертифікат закінчення курсів.

Остаточний термін подачі заявки – 20.12.2014 р.

За більш детальною інформацією прошу звертатись до відділу міжнародних зв’язків.

Мочернюк М.І.

начальник відділу міжнародних зв’язків

Відбір студентів для проходження літнього стажування в Університеті м. Любек

опубліковано 8 квіт. 2014 р., 04:14 Відділ міжнародних зв’язків ‎(Підрозділ БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 8 квіт. 2014 р., 04:20 ]

18 квітня 2014 року Буковинський державний медичний університет відвідала офіційна делегація з Університету   м. Любек на чолі із професором Карлом-Фрідріхом Клотцом. Метою візиту наших закордонних партнерів був відбір студентів 4-5 курсів навчання для проходження літньої практики на базі Університетської клініки.

Цього року було багато достойних кандидатів, які вразили комісію високим рівнем володіння німецької мови та глибокими знаннями медицини. Серед них було обрано найкращих, які матимуть можливість пройти дев’яти тижневе стажування, набути нового практичного досвіду та дізнатися більше про культурні традиції Німеччини.

Відбір 2014 року

опубліковано 10 січ. 2014 р., 03:14 Відділ міжнародних зв’язків ‎(Підрозділ БДМУ, Чернівці)‎

Цього року наприкінці березня-початку квітня відбудеться остаточний відбір офіційними представниками Університету м. Любек, Німеччина кандидатів на проходження літньої практики на базі Університетської клініки Університету м. Любек. Основними критеріями відбору є: денна форма навчання, 4-5 курс, знання німецької мови (рівень В2) та середній бал не нижче 4.2. Тривалість літнього стажування - 9 тижнів. Учасникам надається стипендія та проживання. Бажаючі студенти, які відповідають вищевказаним критеріям можуть звертатись у відділ міжнародних зв’язків, маючи з собою ксерокопію всіх сторінок залікової книги, довідку з деканату про середній бал за весь період навчання, ксерокопію першої сторінки закордонного паспорту, написані німецькою мовою біографію, мотиваційний лист, (розмір 1 сторінка, одинарний інтервал, 14 шрифт), рекомендаційний лист щодо знання німецької мови та/або сертифікат закінчення курсів.

Відбір офіційними представниками Університету м. Любек, проф. Карлом-Фрідріхом Клотцом та начальником відділу міжнародних зв’язків п. Бернадеттою Загель проводитиметься виключно німецькою мовою.

Мочернюк М.І.

начальник відділу міжнародних зв’язків