Відбір 2014 року

опубліковано 10 січ. 2014 р., 03:14 Відділ міжнародних зв’язків ‎(Підрозділ БДМУ, Чернівці)‎

Цього року наприкінці березня-початку квітня відбудеться остаточний відбір офіційними представниками Університету м. Любек, Німеччина кандидатів на проходження літньої практики на базі Університетської клініки Університету м. Любек. Основними критеріями відбору є: денна форма навчання, 4-5 курс, знання німецької мови (рівень В2) та середній бал не нижче 4.2. Тривалість літнього стажування - 9 тижнів. Учасникам надається стипендія та проживання. Бажаючі студенти, які відповідають вищевказаним критеріям можуть звертатись у відділ міжнародних зв’язків, маючи з собою ксерокопію всіх сторінок залікової книги, довідку з деканату про середній бал за весь період навчання, ксерокопію першої сторінки закордонного паспорту, написані німецькою мовою біографію, мотиваційний лист, (розмір 1 сторінка, одинарний інтервал, 14 шрифт), рекомендаційний лист щодо знання німецької мови та/або сертифікат закінчення курсів.

Відбір офіційними представниками Університету м. Любек, проф. Карлом-Фрідріхом Клотцом та начальником відділу міжнародних зв’язків п. Бернадеттою Загель проводитиметься виключно німецькою мовою.

Мочернюк М.І.

начальник відділу міжнародних зв’язків