Подача заявок на 2015 рік

опубліковано 26 вер. 2014 р., 00:57 Відділ міжнародних зв’язків ‎(Підрозділ БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 26 вер. 2014 р., 00:59 ]

Студенти 4-5 курсу навчання нашого вишу мають прекрасну можливість взяти участь у програмі білатерального обміну між Буковинським державним медичним університетом та Університетом м. Любек, Німеччина і пройти літню практику в Університетській клініці м. Любек, тривалістю 6 тижнівОсновними критеріями відбору є: денна форма навчання, 4-5 курс, знання німецької мови (рівень В2) та середній бал не нижче 4.2. Учасникам надається стипендія та проживання. Бажаючі студенти, які відповідають вищевказаним критеріям можуть звертатись у відділ міжнародних зв’язків, маючи з собою ксерокопію всіх сторінок залікової книги, довідку з деканату про середній бал за весь період навчання, ксерокопію першої сторінки закордонного паспорту, написані німецькою мовою біографію, мотиваційний лист, (розмір 1 сторінка, одинарний інтервал, 14 шрифт), рекомендаційний лист щодо знання німецької мови та/або сертифікат закінчення курсів.

Остаточний термін подачі заявки – 20.12.2014 р.

За більш детальною інформацією прошу звертатись до відділу міжнародних зв’язків.

Мочернюк М.І.

начальник відділу міжнародних зв’язків